Září 2011

Mars

12. září 2011 v 16:21 | Nima |  Manga
Mars je 15 dílná manga od SOURYO Fuyumi.
http://www.oocities.org/vigxi/mars/mars01.jpg
Kira(16) věří že všichni muži na světe jsou špína. Nikdy na sebe nenechá nikoho sáhnout a nemluví s nikým jiným než se svou matkou. Obě dvě žijí osamotě. Kira ale miluje kreslení, navíc je velmi talentovaná a jednoho dne když sedí v parku a kreslí, jí osloví mladík z její školy. Záškolák se špatnou pověstí sukničkáře a bitkaře. Chce zjistit cestu do nemocnice a zaskočená Kira mu rychle nakreslí plánek a uteče, bohužel plánek nakreslí na azdní stranu svého nákresu.
http://fc07.deviantart.net/fs46/f/2009/198/1/2/Rei_Kashino_by_CroftMan93.jpg
Rei(16) se po konci prázdnin vrací do školy. Žije sám, svého otce se straní, od doby co jeho dvojče bratr Sei spáchal sebevraždu ho vinil z jeho smrti, jenže je toho na něho trochu dost. Chodit do školy dokud neodmaturuje, chodí do práce aby zaplatil nájem a benzín na motorku a taky se chce stát profesionálním závodníkem motocyklů. Jenže stejně si to užívá. Když vejde do třídy a najde místo čeká ho překvapení, hned vedle něj sedí záhadná dívká která mu onehdy v parku nakreslila plánek na zadní stranu své překrásné malby. Promluví na ni, jenže ona ho ignoruje.
Je trochu překvapený ale nedá se jen tak odbýt. Netrvá dlouho a donutí dívku aby na něj promluvila a ukáže se že je vcelku milá. Ona ho požádá aby jí dělal modela pro její další malbu.
http://www.toonshill.it/edicola/manga/mars/cover/quadro.jpg
Netrvá dlouho a ti dva spolu začnou chodit.
http://s.mfcdn.net/store/manga/93/cover.jpg
Vše jde dobře až na to že jsou spolu velmi dlouho ale Kira pořád nechce s Reiem spát. Její noví kamarádi do ní ryjou, že s takovou jí Ren uteče ale ona se nenechá přemluvit a i když se už párkrát schyluje k postelové scéně, něco v Kiřině výrazu Reie vždy zadrží.
Ve škole se objeví nový kluk Kirishima, který všude vytrubuje že Reie miluje. Ten nechce s tím klukem nic mít, jenže netuší že ti dva se znají. Kirishima se pokusí Kiru zabít aby byl Rei jenom jeho a poté ho hospitalizují.
Už ji skoro měl. Kira ležela v jeho posteli on líbal její sametové tělo, jenže náhle se zvedla s třesoucím se hlasem řekla že musí domů. Reiovi to přijde čímdál tím divnější a tak se zeptá jednoho kamaráda který zná Kiru ze základky jaká byla. Ten potvrdí že vždy byla zakřiknutá ale že v osmé třídě jí něco přelítlo přes nos a už nemluvila s nikým. Rei se zamyslí a pozve Kiru domů chvíli na ni tlačí, ale nakonce mu plačící dívka řekne že ji její nevlastní otec znásilnoval skoro dva roky než na to její matka přišla a odstěhovala se. Šokovaný Rei jí slíbí že jí odted bude navždy chránit.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/b/b0/Mars,_Volume_1.jpg
Kiřina matka zkolabovala a byla v nemocnic ale po nějakém čase ji propustili, jaké bylo Kiřino překvapení když došla jednou po škole domů a v obývacím pokoji neseděl nikdo jiný než její nevlastní otec. Oběma se strašně omlouval. Že udělal chybu a není na ni pyšný atd. Kiřina matka ho přijme zpět a obě se stěhují do jeho domu.
Rei je ale na Kiru naštvaný že bude bydlet s tím chlápkem po tom co jí udělal. Bohužel se rozejdou, ale netrvá to dlouho netrvá to ani týden a už se zas dají dohromady. Jenže Kiřin nevlastní otec z toho není štastný. Jednou Kiru napadne a ta uteče z domu a schová se u Reie. Byli to ty nejkrásnější prázdniny co zažili. Jenže nakonec Kiřin otec zjistí kde bydlí a chce ji donutit aby se vrátila k němu. Že ji miluje. Nejedná zrovna v rukavičkách když v tom se k tomu připlete Rei. Začne Kiřina nevlastního otce mlátit a nakoenc i s Kirou utečou když ten chlap začne křičet něco o vraždě.
Rei je obžalován z Kiřina únosu a z napadení jejího otce. Kira se to snaží spravit tak že se vrátí domů ale Rei se o ni staršně bojí a tak udělá to co nechtěl již nikdy v životě udělat.
http://img2.lln.crunchyroll.com/i/spire4/03102008/e/f/0/5/ef05050db74290_full.jpg
Je to tady, stojí tváří tvář svému otci. Majiteli jedné z největších firem v okolí. Je mu to proti srsti, ale pro Kiřino bezpečí udělá cokolib. Prosí svého otce aby použil peníze a vliv aby Kira nemusela být se svým nevlastním otcem. Naoplátku mu slíbí že se vrátí do školy, kterou enchal kvůli práci, že se začne zajímat o rodinný byznis a že se vzdá motorek a závodění kvůli nimž se s otcem nejvíc hádaly. Otec pomůže Kiře a Rei se s ní zasnoubí a slíbí svatbu hend jak budou plnoletí.
Bohužel Kirišhima je propuštěn z blázince a jeho první kroky vedou k Reiovy, kterého vykuchá zaživa. Rei skončí v nemocnici a vypadá to s ním moc zle. Naštěstí se však uzdraví. Dokonce začne vycházet se svým otcem a ten překvapí Reie tím že se může vrátit ke svému snu o závoděn.
http://www.d-addicts.com/forumfiles/mars14_157.jpg

http://i26.mangareader.net/mars/10/mars-1681381.jpg
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/211199_128922740456827_2273628_n.jpg