Galactik Football

15. srpna 2011 v 10:39 | Nima |  Anime :-p
Metaflax je mocná síla která ovládá vesmír, je spoutána a tak se objevuje jen při galaktickém fotbale. Na planetě Akilien je metaflax nazýván Dech. Před patnácti lety se něco stalo nikdo nevěděl co a proč, ale celý Akilien náhle a bez varování pokryl sníh a led. Mnoho lidí umřelo a Dech zmizel.
O patnáct let později se na Akilien vrací bývalá fotbalová hvězda Aarch, aby postavil silný tým který by se dokázal zůčastnnit Galactik capu, soutěže kde se setkají největší fotbalové hvězdy vesmíru.
D-Jok a jeho kamarádi se jen tak poflakují životem. Na zmrzlé planine se nedá nic dělat. Tak se zůčastní přijímací soutěže u Aarche a dostane se do týmu.
D-Jok, Tia(jediná u které se vyskykuje dech), Micro-ice, Thran, Mei, Ahito a Sinedd. To je základní tým. Jenže poté Sinedd odejde k jinému týmu a na jeho místo nastoupí Rocket, syn Aarchova bratra a velmi talentovaný fotbalista.
Snow Kids( tak se jmenuje jejich nový tým) se dostává do světa plného fotbalu. Postupně všichni získávají Dech a díky své píly se dostanou mezi 16 nejlepších fotbalových týmů.
Jenež nezůstane jen u fotbalu, nastane několik zajímavých okamžiků. Začne planout láska mezi Tiou a kapitánem týmu Rocketem, D-Jok- sirotek který celý život věří že má předurčeno něco velkého, nalezne svého otce slavného piráta Sony Blackbonese. Jenže tým Snow Kids se dostává mezi boj Pirátů a společností Technoids. Ta chce získat sílu spoutanou v Metaflaxu a využít jí k rozpoutání války.
Snow Kids ač začátečníci, nakonec porazí všechny slavné týmy a dostanou se do finále o Galactik Footbal cup. Snow Kids vs. Shadows.
D-Jok je vydírán, když Technoids unesou jeho otce a vydírají ho. Musí prohrát zápas. Zklamat své spoluhráče a všechny přátele a zničit si celoživotní sen, nebo zachránit život svého otce. Rozhododvání je těžké, tak kdo nakonec vyhraje..?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama