Zombie LoAD

1. ledna 2011 v 22:26 | Xandra |  Anim pro Xandru

Zombie LoAD

česky: Půjčka zombie

hlavní hrdina:Michiru, Chika, Shito
počet epizod:11
žánr: dark fantasy, funny, lehounce Ečči
Moje hodnocení: 5 bodů ( minimální počet 1bod maximální počet 10)

Tak na tohle anime sem narazila fakt totálně náhodou. Zrovna jsem šokovaně zjistila že anime na které se dívám má 128 dílů a já jsem teprve u 24( pro nezasvěcené myslím Kapitána Tsubasu) stěžovala jsem si na to kamarádce, které to asi lezlo na nervy protože anime zrovna moc nemusí. Poslala mi jednu stránku kde bylo hooooodně anime :-D Mno a tak jsem si vybrala to úplně dole a začala se na něj dívat.
Příběh je o středoškolačce Michiru, kterou její kamarádky vždycky pošlou aby jim šla koupit oběd, tak trochu jí i tyranizují. Dokonce jí i kradou brýle, ale to Michiru nesnáší protože pak vidí to...
Michiru je sirotek její rodiče zemřeli když byla malá, od té doby žije u tety a strýce, kteří ji ale moc zrovna nemusí. Když si Michiru sundá brýle tak vidí na krku lidí kroužky. Od světle červené až po černou. Když má někdo kroužek černý buď brzy umře nebo už je zombie.
Jednoho dne když se vrací později ze školy tak omylem potká dva kluky Chika a Shiteho, pánové jsou zombie, ale ty dobré. Oni totiž mají pověření lovit další zombie které tu jsou ilegálně. Za každou zombie dostanou zaplaceno a když budou mít dost peněz budou se moct vyplatit ze smrti(jejich život byl zkrácen autonehodou). Takže v Michiru uvidí příležitost. Zatáhnou jí do svých praktik a čirou náhodou Michiru akosi zatřepe bačkorami.
Pak už je to jednoduché. Michiru zemře, oni ji oživí. Michiru vezmou do týmu a spolu s ní zabíjí zombie.


Hlavní partaShitoChikaMichiruPo šichtěPartičkaFight foreverZahraješ si semnou karty, prosím.Přátelství :-DLike vampire knight.

Mix


City
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama