Zkáza Eskobanu

1. ledna 2011 v 20:44 | Xandra |  Anime filmy :-D

Česky: Zkáza Eskobanu
Počet epizod: OVA
Hlavní hrdina: Schua tak trochu i Jane
Žánr: Sci-fi, lehce romantický( skara to jsou snad všechny filmy!)
Hodnocení: 3 body

No tak tento film mě docela vyděsil, jako nápad to byl možný, ale pro mne bylo to zpracování těžce chaotické. Grafika je hezká a někdy až moc 3D.
Je to v budoucnu. Země byla strááášně znečištěná(skara :) kde jen jsem to už slyšela :)) a lidé se tedy nastěhovali na jeden ostrov tichém oceánu, kde postavili zařízení, které dělá energii ze znečištění. Jenže ono je to velmi hezké takhle se živit, jenže si představte když jen někteří vyvolení žijí uvnitř Eskobanu a jsou něco jako elita, ale zase desetkrát víc lidí žijící mimo Eskoban na ně maká a defakto jim ten čistý vzduch vyrábí. No to je pak blbý.
No tak se Maruánci( tak se ti mimo Eskoban jmenují) jedenkrát nasrali a rozhodli se udělat takovou menší revoluci. No to se pak Schua( mimochodem vyvrženec z Eskabonu vykázán za vraždu kterou nespáchal) se svými kamarádi vloupali do hlavního města a snažili se jim zdevastovat přístroj který tu energii vyrábí, ale co se nestalo. Přístroj se sice vypl a bylo tu i pár hezkých smrtí( třeba Schuovy lásky Jane), ale nakonecse Scuo a Jane(skara proč jen nezemřela) dali dohromady a odešli na Gibraltar.
Hej mě s eto těžce nelíbilo a hodím to do šuplíku a už nikdy s ena to nepodívám, ale jestli máte náladu, tak si to skoukněte sami.


situací něco udělat.

Staří přátelé :)

ají".
Kam to skara jdeš.
Wow to je mašina.:)

Jkao vy fakt nehodláte umřít a o čme byl tedy tento film.!?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama