x/1999

1. ledna 2011 v 21:06 | Xandra |  Anim pro Xandru

x/1999


česky: no to by mně zajímalo jak byste to chtěli překládat
Hlavní hrdina: Kamui
počet epizod: 24
žánr:dark fantasy tipla bych
moje hodnocení: 7 bodů( max 10 min. 1)

Anime je to zajímavé. Sice opening a ending jsou na nic, ale pár vteřin před začátkem endingu když je ke konci dramatická chvilka tak je tam takové hezké ale fakt ten hudební kousek trvá jen deset vteřin ani ne.
Měla bych jisté výhrady ke kresbě, JE SKVĚLÁ. Sice ty postavy mají občas dost ostré rysy, ale je to nakresleno výborně, rozhodně lepší než to obvyklé muci muci, vytřeštěné oči.

K příběhu:

No ten je zajímaví. Existuje jistý kluk Kamui, který je předurčen jako budoucnost světa. Pokud se přidá k Drakům nebe svět bude pokračovat tak jak je teď vlastně se nestane nic zásadního, ale pokud se přidá k Andělům země bude revoluce. Andělé se vzbouří proti lidem a jejich skoro totálním vypleněním obrodí čistotu pozemské rasy( nebo něco takového).
Jenže náš Kamui se ač zpočátku se choval nepřátelský nakonec řekne že chce žít v budoucnosti která by byla nejlepší pro Kotori (dívku, kterou miluje) a Fumu( Kotori brácha a Kamuiho nejlepší kámoš.) Jenže to je ten problém.
Ony jsou ty budoucnosti 2. Jakmile si ten praví Kamui vybral svou budoucnost jako Drak nebes, jeho hvězdné dvojče se probudilo- to byl ten zlý Kamui který byl povinen zaplnit to prázdné místo u Andělů země a čirou náhodou Kamuiho hvězdné dvojče je Fuma.
A nastanou boje. Obě strany proti sobě vedou různé přestřelky. Ptáte se jak obyvatelé Tokia( zmínila jsem že tam se to celé odehrává) jsou ochránění proti různým výbuchům a zničeným budovám- jednoduše. Každý z nich má svou bariéru- jedna je tvaru hvězdy- další tvaru kole- pak čtverec atd..Jakmile skončí boj dotyčný vtáhne bariéru do sebe a jako by se vlastně nic nestalo.
Musím říct že tu jsou docela zajímavé dvojice.
Sorata a Arassi
Sorata je mnich, jehož osudem je bojovat na straně Kamuiho, ale bylo mu předurčeno, aby pložil život za dívku kterou miluje. No oni se do sebe zabouchnou, ale Arassi nebude chtít, aby zemřel a tak se dá na stranu zlých, aby on neumřel když ji bude chránit, ale stejně nakonec za ni položí život.( Dost dojemná scéna- skoro sem bulela)

NO a i další ale to je jedno to poznáte sami.

Ke konci jsem to trochu nepobrala. Náš Kamui byl probodnut mečem ale přiložil Fumovi ruku na srdce a řekne že vyhrál protože on bude navždy žít v jeho srdci. No pak si udělal bariéru a asi se rozprsknul na milion hvězdiček aspoň se mi zdálo a Fuma ten byl nakonec hodnej.


Kamuikamui a FumoKawaiZase ti dva fešáci :)

Draci nebes a Andělé země:

Arashi a Sorata


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama