Vexille

1. ledna 2011 v 20:46 | Xandra |  Anime filmy :-D


Vexille

česky: Vexille
hlavní hrdina: Vexille a Marie( možná trochu i Leon)
počet epizod: OVA
žánr: sci.fi
Moje hodnocení: 6 bodů ( minimální počet 1bod maximální počet 10)

Hej já nevím proč, ale poslední dobou jsem dost ale až otřesně dost ulítlá na sci-fi anime, prosim vás majznete mě někdo něčím těžkým po hlavě ať se ze mně stane zase člověk co miluje jen vše co se týká fantasy. Tenhle film mě dostal nejenže sem to viděla česky( což je u mě fakt vzácnost- to nekecám) dokonce se mi líbili ty hlasy a u všech čertů se k těm postavám hodili. Navíc kresba byla k sežrání.
Roku 2067 vystoupilo Japonsko z OSN kvůli neschodám o robotechnice a biotechnice. Následně se Japonsko díky své vyspělé technice totalně izolovalo od zbytku světa. A tak trvá až do dnes.
Rok 2077
V americe existuje tajemná organizace s názvem Sword( amerika- tajná organizace- divný název- hej do háje kde sem to už slyšela.) Ti dostanou za úkol vyšetřit co se to k čertu za branami Japonska.
Byl vyslán zvláštní tým. Pod vedením Leona jenže hend za bariérou se něco podělá a a a...
Vexille se probudí do slunného rána, setkává se s tajemnou ženou Marií, která kdysi byla Leonovou milenkou(mimochodem zmínila jsem že Vexille je Leonova současná milenka). Leon je pryč na ředitelství Daiwy, která ovládá světovou robotiku. Vexille se dozvídá hroznou skutečnost. Z celého Japonska zbyla jen poušť jen v místech kde kdysi bývalo Tokio za tlustými hradbami přežívá hrstka přeživších, jsou to pouze pokusní králíci. Ještě před uzavřením Japonska se v zemi rozšířila záhadná nemoc, lidé ze strachu s eproti ní očkovalo. přesto jich mnoho podlehlo. za všám ale stojí Daiwa, to ona vytvořila smrtonosnou nákazu i očkování. V němž byli ukryty robotické částečky které vás člověka pomalu mění na něco jiného. Na robota bez citu který naprosto podléhá rozkazům Daiwy. Tak se z Japoska stala klec a z Japonců bílé myšky.
Vexille se připojí k místní dobobraně k těm několika pololidem- polorobotem co chtějí zaútočit na velitelství Daiwy a zničit tak nákazu kterou chce firma vypustit co celého světa. Při svém boji zjistí že muž který stojí za celým tím šílenstvím je ve skutečnosti stále člověk, protože se bál že by své vlastní sérum nepřežil.( Jasně uškrtí ho, nechají ho vybuchnout ve vrtulníku a ten blb konečně umře až když ho spolkne jedna příšera.) Přeživší japonci si vyberou smrt protože chtějí skonat jako lidé( vzdávám čest jejich památce i když jen kreslené přesto to jsou pro mě hrdinové já bych se tak odhodlaně smrti asi neposatvila na to nemám odvahu ale oni byli fakt borci) a nechají otevřít bráni které je chrání od nestvůr žijících v poušti.


Svět je zachráněn, zase.

P.S.- Marie si vybrala taky lidskou smrt, než aby se změnila na bezcitného robota a Vexille s Leonem jsou asi spolu.

Marie, Vexille, LeonVexileMarie

Leon

Víte udělalo to takové bum.Nikam nechoďte.

Vexille Picture

Ehm, Vexille není ti trochu vedro.

vexille1
Zvládneme to.

Vexille: Getting eaten by a Jag so soon was not in the cards
Ten fešák nahoře šmákne vše anorganické.

Vexille: Human-machine shield

Kterou první zastřelit to je těžkkýýýý

Vexille: Missile squad reporting
Hele motýl.

Vexille: Awaiting the inevitable
Hrdi se postaví tváří v tvář smrti. Tak umírají ti jenž našli odvahu. Tak vítězí ten kousek z člověka co zbyl v našich srdcích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama