Special A

1. ledna 2011 v 20:23 | Xandra |  Anime :-p


Special A

česky: Speciální A
hlavní hrdina: Kei Takishima a Hikari
počet epizod: 24
žánr: školní, romantický, školní
Moje hodnocení: 5 bodů( minimální počet 1bod maximální počet 10)


Tohle anime se mi velmi líbilo i když je tak trochu sladké. Special A má krásnou grafiku a úžasný zvuk, další důvod se podívat :)

Na jedné výborné soukromé škole mají speciální třídu Special A. Zde je 7 nejlepších žáků z celé školy. Dalo bys se říct že hlavními hrdiny je Kei Takishima, který je vždy ve všem první a Hikari, která je ke své smůle a vzteku vždy těsně za ním. Special A má vlastní skleník, protože jsou premianti (nesmíme opomenout že k nim patří i syn ředitele školy). Akira zase miluje vaření a nonstop dělá nějaký vynikající čaj. Další mladík Ryuu je blázen do zvířat a není vzácným případem aby s svou zálibu netahal i do skleníku, který je zarostený jako džungle( v jednom díle se tam objevil i jeho slon, lev, aligátor...). Pak jsou tu ještě dvojčata Jun a Megumi. O Megumi jsem si několik prvním dílů myslela, že je němá, protože místo slov používala papírový blog, či výmluvné pohledy. Jenže pak z ní vylezlo, že si svůj ,,úžasný hlas, šetří pro zpěv." Když ta holka zazpívá, většinou se zatím obrazovka, nebo se udělá vzdálený náhled nad budovou a přes záři vidíte atomovou bombu a lidé co její zpěv zaslechli jsou několik minut v bězvědomí. Jun je taky oříšek, když byl malý tak se díval na hypnotický film, aby se muž choval k dámě slušně. No a jaksi se stalo že se jeho osobnosti rozpůlili. Takže když Juna políbí nějaká dívka, tak se z mladého stydlivého roztomilého vychovaného chlapce stane cool drsnák a machr.

No díly na sebe moc nenavazují většinou tam dominuje naštvaná Hikari a Kei, který se směje jejímu zbytečnému vzteku. Rozehřívat se to začne, ale ke konci. Hikari konečně zjistí že opětuje Keiho city a miluje ho( samozřejmě že Kei si to nechává pro sebe a nerozkřikuje na celý svět že miluje Hikari( tahle ho vypekla v jednom díle,, Kei už vím proč jsi byl dnes tak nesvůj." Mladíkovi se rozzáří oči a v duchu si říká- že by snad konečně přišla na jeho city.,, Bylo to proto" začne dívka a kolem mladíka se rozzáří srdíčka a kytičky štěstí,, je to proto, že nemáš rád prezidenta studentské rady." Srdíčka a kytičky zmizeli a vystřídal je tunový kámen, který spadl mladíkovi na hlavu :) )
Special A je zrušeno a proč to? Kei odmítl jet za dědečkem do Londýna a nastoupit tam na školu a jelikož jeho dědy společnost má pod palcem desetinu světového bohatství, děda se co nejvíc snaží mít vnuka u sebe. Jenže po marném boji se Kei podvolí a Special A je znovu obnovena. Hikari to však nechce přijmout a vydává se za Keiem do Londýna.
No a pokud chcete vědět víc jak to dopadlo, tak se musíte podívat na poslední díl.


Photobucket


Photobucket


Photobucket
Hikari
Kei Takishima
Jun
Megumi
Tkashi(syn ředitele)
Akira
Ryuu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama