Skip Beat

1. ledna 2011 v 22:32 | Xandra |  Anime na slabší chvilky :-D


Skip Beat

překlad: Skákat Tlouct

hlavní hrdinka: Kyoko Mogami
počet epizod: 26
žánr: funny, pomsta
druh: manga
Moje hodnocení: 7 bodů ( minimální počet 1bod maximální počet 10)

Kyoko je naprostý idiot. No nebo spíš má smůlu jak cosi. Když byla ještě děťátko její matka ji opustila a dala na výchovu k jedné rodině kde byl stejně starý chlapec jménem Shou Fuwa. Jako malá si vysnila místo kde by mohla být v klidu osamotě. Kde by si mohla poplakat a nikdo by ji nerušil. To místo našla a na tom místě našla jednoho zvláštního chlapce, který jí věnoval zvláštní modrý kámen.
Roky plynou.
Kyoko by měla být na výšce, ale místo toho má dvě nevýdělečná zaměstnání. Moc o sebe nedbá. Pořád se Tahá se Shouem, který jí ke konci střední požádal aby s ním odjela do města, on se chce stát slavným zpěvákem. Stará se o něj jako o svého syna, ale pravda je krutá. Jednoho dne ji Kyoko zjistí. Shou si ji vydržuje jen kvůli tomu aby mu posluhovala a teď když je konečně slavný může ji poslat domů.. Nevybuchne, vezme to klidně. Rozhodne se pomstít. Rozhodne se být slavnější než on.
Chce vstoupit do showbiznisu. Ostřihá si vlasy, obaarví se, změní šatník, už není tou domácí puťkou. Jenže to není tak snadné. První pokus se jí nepodaří, ale zato se seznámí s jedním ze současným idolů s Tsugurou Renem. Od první chvíle jí leze na nervy. Ren dokáže člověka vytočit.
Kyoko pracuje v jedné herecké agentuře a bohužel zde potkává i Rena, který se do ní tak trochu postupně zamilovává.
Nakonec konečně dostává vytoužneou roli Třetí hlavní postava ve znovu natáčeném seriálu. Herci kteří ho před dvaceti lety točili se na něm taky podílí. Kyoko tam hraje Miu dívku samotářskou na celý svět věčně nasranou a Ren tam hraje hlavní mužskou postavu.
Jenže Ren( idol Japonska a co víc ve svých 21 letech nikdy nezamilován) se nedokáže vsáknout do své role zamilovaného profesora. Jenže nakonec zjistí že je zamilovaný do Kyoko a zjistí jak utvořit svou postavu.
A Shou ten je nasraný protože Kyokina hvězda závratně stoupá.

P.S.- Modlím se za druhou sériiKeykoKeyko hrající anděla jenž se změní v ďábla
Keyko a RenKeyko a SchuoKeyko RenJejí podobySchouoStará láska nerezaví, co :-DI to se může státStarsKeyko má stylVše jednou končí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama