Scrapped princes

1. ledna 2011 v 20:35 | Xandra |  Anime na slabší chvilky :-D
Scrapped princes 24 epizod

česky: Prokletá princezna
hlavní hrdina: Pacifika
počet epizod: 24
žánr: fantasy
Moje hodnocení: 4 body( minimální počet 1bod maximální počet 10)Představte si že jste malý rozmazlený fracek. Představte si že nejste ani tak odhodlaná a silná jako vás starší bratr a ani tak odvážná jako vaše starší sestra která ještě k tomu umí čarovat. Představte si že jste adoptovaná a jedině vaše rodina zná pravdu. Představte si že v den vaších šestnáctých narozenin má váš život zničit svět.

V jednom hezkém poklidném( a šíleném) království se královně narodila dvojčata. Chlapec a holčička. Modroocí, blonďatí, prostě andělíčci. Jenže stala se taková nemilá věc, nad jedním z těch roztomilých dětiček byla vyřčena kletba. Král tedy neváhá a rozhodne se svou dceru usmrtit.
O patnáct a něco let později:
Pacifika Casull s bratrem Shannonem a sestrou Raquel cestují ve svém voze a se svými dvěma koňmi od vesnice k vesnici. Nemají domov nemají se kam vrátit. Jsou totiž loveni. Zbývá už jen krátce do jejích šestnáctin. Pacifika má obrovské štěstí pokud jde o to vyhnout se smrti. Jako nemluvně přežila smrtelný hod ze skály do rozbouřené řeky a docela dobře( za pomoci svých úžasným sourozenců) se jí daří vyváznout ze spárů mnoha naštvaných příznivců Lorda Mause( alias boha), kteří ji chtějí vidět tak trochu víc mrtvou. Třeba je tu ambiciozní rytíř Cris( kolem 16 let) který se jí snaží taky ulovit nakonec se však skamarádí s jejím královským bratrem a úplně nakonec jí pomůže k útěku.
Shannon dostane darem moc chránit svou princeznu protože je pro několik organiků důležité aby zůstala naživu.
Vyvrbí se to tak že princezna Pacifika je zatčena a uvrhnuta do vězení( je tam pár dojemných scének kdy zjistíte že ženská co má celu hned vedle a umírá je ve skutečnosti královna a její matka). Chris ji osvobodí a Pacifika se tajně setkává se svým bratrem- princem. Její bratr je strašně rád že se s ní může seznámit a takový ty blbinky. Nakonec ji objímá nečekaně vytahuje svůj meč a probodává sestru a následně i sebe. Kecal totiž cosi o tom že,, Jako princ této země nemůžu nechat své lidi trpět, ale jako bratr nechci dál žít s krví své sestry." Fajn to jsem si vymyslela, ale říkal něco podobného a takhle by se mi to líbilo.
Ke konci Shannon bojuje proti jakýmsi maníkům. Pacifika se setkává s lordem mausem z kterého se vyvrbí žena a její život i celý svět je zachráněn. Kdo chce brečet do toho. Až moc dojemný. Mu-ha-ha-ha

Aniem se mi líbilo i nelíbilo. Krásná kresba, občas i rádoby vtipné vsuvky. Ale moc mě to nezaujalo.Photobucket
Pacifika uprostřed, kluk je Shanon a ta holka je Raquel.

http://www.watchanimeon.com/images/132.jpg
Tentokrát všichni pachatelé.

pic
Zase něco nechápe.


File:Scrapped Princess s01e08.pngKOnečně někdo ze strany zla. Ehm, to bylo jako vše????
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama