Romeo x Juliet

1. ledna 2011 v 20:20 | Xandra |  Anime plné napětí :-)

Romeo x Juliet 26 dílů


česky: Romeo a Julie
hlavní hrdina: Romeo a Julie
počet epizod: 26
žánr: romantický, fantasy tak lehce
Moje hodnocení: 6 bodů( minimální počet 1bod maximální počet 10)

Tedy fakt mě dostalo že tohle někdo z animoval a ještě tomu hodil tak hezký podtext. No ale co mě na tomhle anime dostalo nejvíc není ani ta hezká zápletka ale to že sem se na to od 7 dílu dívala v němčině. Jako klidně beru japonštinu s anglickými nebo španělskými titulky, to vždy nějak přežiju, ale němina. Vždyt se svou slovní zásobou jsem ráda že se v němině uživím na čtverku na výzo a dívat se na to ve filmu dejt emi pokoj nejsem rambo.

Zpátky k anime. Začíná to zajímavě Julie tedy vlastně Odin, už od malička( 14 let zpátky) je vychovávána v jednom divadle, které patří( teď se držte) Jistému Willovi Shakespearovi. Jenže jednoho dne si místo chlapeckých šatů ve kterých se už 14 et schovává oblékne dívčí a díky jedné docela úsměvné náhod se dostane na ples pořádaný králem. Jenže když vstoupí do velkého sálu, hlavou jí probleskne vzpomínka na muže s vřelým úsměvem a dvouletou holčičku po jeho boku. Neunese tu nenadálou vpomínku a uteče do zahrady, ale tu se setkává s ním.
Zamiluje se. Jak jinak. Dokonce se s ním i párkrát sejde. Romeo, jenže čí? Nezáleželo jí na tom. Jenže na své šestnácté narozeniny jí je odhalena pravda. Jmenuje se Juliet, Juliet Capuletová a je právoplatnou dědičkou trůnu. Od doby kdy uchvatitel Montek před 14 lety vyvraždil její rodinu. Jsou tu stále věrní rodině Capuletů, kteří chtějí po jejím boku povstat a dosadit ji na trůn
Hej lidi a hádejte co dokonce tam byla i ta balkon scéna( však víte,, zapři svého otce a nebuď více Montek.")
,, Ich bien Julia Capulet" páni tak to mě dostalo jak si strhla z hlavy plášt a prohlásila tohle před hordou nepřátelských vojáku, jejiž jediné přání bylo vidět ji umírat.
Do háje abych nezapomněla Tybalt Montek Julii pomáhá.
Tak teď sem na to dohleděla a musím uznat nej anime co sem kdy viděla. Tedy dokonce sem se na konci i rozbulela, čekala jsem že mě naštvou, ale oni je nechali zemřít. No chápete to. Fakt dojemný.
Vlastně celý to dopadlo tak že Julie konečně získala trůn, ale místo toho aby si ho užila, tak šla za jakýmsi stromem, stala se z ní okřídlené cosi a Romeo ji šel vysvobodit. Jo tu se Tybalt přiznal Romeovi že jsou nevlastní bratr (stejný otec jiné matky). No Romeo při té záchranné operaci zatřepal bačkorama a Julie cosi udělala s těmi zatracenými křídly( na popisy fakt nejsem) a zachránila město a pak se taky vydala do věčných lovišť.
To mě fakt dostali, oni je zabili! Takovou radost mi v anime už dlouho neudělali( vlastně většinou ano, ale pár minut na to ty mrtví zázračně ožijí- což mě dokáže naštvat.) Na konci příběhu ukázali jak to s ostatními hrdiny dobře dopadlo, ale nejvíc konec krásně podtrhlo, že poslední člověk na kterého se ukazovalo byl William Shakespear, který ten příběh vyprávěl.
Hádejte kdo je kdo :)Julie když si hraj na ochránce města

Tybalt(jaký to fěšák s tím jeho milým úsměvem mi připomíná jednoho známého- pod jeho pohledem i kameny zdrhaj) :)


Inkriminující situace
Odin, Juliet, Crimson Whirlwind, and Romeo
Kterou z těch tří si Romeo vybere( jo a je to jedna a táž osoba :))

uhhm
Hej ta v bílém je ta kytka co tam měla konečnou zápornou roli.

Jigoku Shoujo Futakomori


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AEsopsMuts AEsopsMuts | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 23:41 | Reagovat

First things first, you need to set a fixed target date when you may completely quit, such as several weeks from now.  Once you discover the top natural remedies, you'll be able to yet again have full charge of your sexual pleasures.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama