Ouran High School Host Club

1. ledna 2011 v 20:11 | Xandra |  Anime na slabší chvilky :-D
Ouran High School Host Club

česky: to se mi nechce překládat
hlavní hrdina:Haruhi
počet epizod: 26
žánr: školní, romantický
Moje hodnocení: 6 bodů( minimální počet 1bod maximální počet 10)

Toto anime mě velmi zaujalo, bylo to asi moje první anime ze školního prostředí a hned mě uchvátilo. Má to nejen slušnou zápletku a zajímavý nápad, ale docela ucházející grafiku, i když ten konec mě zklamal a tak trochu jsem ho i nepochopila.

Haruhi se chce učit, jenže všude někdo je. Jediné po čem touží je najít si klidné místečko k učení, protože jako stipendijnímu studentovi jí jde dost o známky.
Tak hledá, až vstoupí do hudebního salonku číslo 3. zde ji překvapí šestice mladíků. V marné snaze uprchnout omylem rozbíjí vázu, která stojí celé jmění. Mylně považována za kluka, učiní si z ní členové Host clubu poskoka, do doby než jejich šéf zjistí že pod ošklivými brýlemi se skrývá hezká tvářička a pokusí se toho využít. Haruhi tak na sebe navlékne hezkou školní uniformu a začne oblbovat naivní bohaté holčičky svou stydlivostí.
Je tu taková malá souhra náhod a jednou, když se Haruhi převléká, vlítne jí tam blonďatý šéfík , netrvá víc jak pár vteřin a už pádí zpátky na chodbu. Celý rudý svým kamarádům oznamuje že Haruhi je vlastně holka(což většina už dávno věděla a o co ne to vzala s klidem.)
No jednotlivé epizody na sebe nenavazují a celkově je to nakresleno dost dobře. Vždy se tam jedná o nějakou vtipnou pointu. Takže DOST doporučuji. Mě se to strašně líbilo, třeba drobnosti jako že Haruhi se bojí bouřky, nebo díl, kdy šéfik se s celým týmem vetře do její domácnosti a zjistí že její otec se obléká jako ženská.
Třeba díly na pláži, jak se snaží zatajit Haruhino ženství, či podobné. I když nutno uznat že to končilo divně, jistě Haruhi a šéfik spolu začali chodit, ale nějak mi to nesedlo na notu, konec mohli udělat líp


Tamaki Suoh - Prince Type
Suou Takami
Takový hajzlík a romantik, který si harje na taťku a chrání Haruhi i proti její vůli, bohatý spratek s hereckým talentem,a le občas dokáže být vážný a postaví se situaci.

Kyouya Ootori - Cool Type
Ootori Kyouya
Tak toho bych nechtěla potkat, když se naštv wow. Je to účetní host klubu a doslova Haruhi mučí.

Kaoru and Hikaru Hitachiin - Devil Types
Hitachiin Hikaru a Kaoruu
Doslova hajzlíci co provedou každou lumpárnu.

Mitsukuni Haninozuka
Honey-sempai(Haninozuka Mitsukuni)
Strašně roztomilí chlapec co k smrti rád dortíky, ale endejte se oklamat. Byl prezidentem klubu juda a navíc je strašně chytrý. Prostě k sežrání.

Takashi Morinozuka

Morinozuka Takshi
Takový tichá tip. Ochranuje Honey sempaje, protože jsou za a) bratranci a za b) nemám tušení. Navíc je strašně dobrej v kendu.

Vstupte.

heart-police

mori_honey

twins1


The_Host_Club_by_chaos_kaizer.jpg Ouran High School Host club image by teddybearofdoom13

1155361191445dx9.jpg OURAN HIGH SCHOOL image by imsosweet131166319642896.jpg ouran high school image by imsosweet13


~Ouran High School Host Club RPG~
S celou bandou


Vpředu bláznivé dvojčata které zlomí každé ženské srdce a jsou to tací bisšonci uprostřed je Šéfik , dvojčata s ním vždy souhlasí

ouran


Awesome Drawing - ouran-high-school-host-club photo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama