Nabaru no Ou

1. ledna 2011 v 21:33 | Xandra |  Anime :-p
Nabaru no Ou

česky: nevím
Hlavní hrdina: Rokujo Miharu
počet epizod: 26
žánr: funny, školní(lehouuunce), nadpřirozeno, ninžové
moje hodnocení: 5 bodů( max 10 min. 1)


Tak sice jsem sehnala jen 13 dílů, ale musím uznat jednu věc. Chvílemi se to až velmi nehorázně podobá Narutovi( kdo to anime nezná jakoby nežil- anime bez konce).
Je to krásně nakresleno, kvůli tomu obrazu sem se na to začala dívat
Nutno ale uznat že to tam dokázali krásně zahladit.

Miharu je obyčejný středoškolák( POZOR ZMĚNA-alias jako obvykle), který žije se svou babičkou. Jenže ona to zas taká pravda není, uvnitř našeho milého Mihary je schováno velké tajemství Schinra Banshou, které dokáže splnit přání tomu kdo ho dostane a když je Miharu vržen do světa ninžů lačnících po vyplnění svých snů je jasné že ho nikdo nenechá na pokoji. Ze začátku mu v tom pomáhá jeho učitel ninža- který nedokáže nikoho zabít, jeho spolužák Kouichiro- ninža sotva plnoletý ale chladnokrevně zastřelí dospělého muže bez jediné slzičky a nakonec Schimizu holka samuraj která chce Miharu a jeho moc využít aby pomstila své rodiče a celý klan tím že zabije svého bratra( nepřipomíná vám to něco).
Miharu se setkává s tajemným Yoitem, zabijákem jehož největší přání je aby se nikdy nenarodil. A přidá se k němu...

A jak to dopadlo to se podívejte samy to nevím ani já, ale bylo to dobré anime a je mi líto že nevím jak dopadlo, ale srdce mi z něho neskotačilo tolik abyhc se na zbytek dívala ve španělštině takže sory lidi.

Jo a Miharu je občas dost dobrý hajzl, dokonce větší jak já, když něco pronese a pak nahodí svůj ďábelský obličejík a na zádech má netopýří křídla tak je to the best.Nabari no ou

Nabari no ou

Raikou Higabana
Yote( v čepici) a Yukimi


past behind us


all of us


Mizaku


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama