Kiddy Grade

1. ledna 2011 v 21:40 | Xandra |  Anim pro Xandru
Kiddy Grade

česky: Dívčí Četa( i když se tam hojně vyskytují i kluci)

hlavní hrdinka: Eclair(světlo) a Lumiere(blesk)
počet epizod: 24
druh: anime
žánr:nejlepší, úžasné, sci-fi, bojové, lehce magic
Moje hodnocení: 10 bodů ( minimální počet 1bod maximální počet 10)

Tohle je mezi top 5 best anime na mém listě. Je úplně nejlepší jedno z prvních co jsem viděla a stejně jsem si ho zamilovala , je to můj sentiment. Když už se nevzhlížím v princeznám proč si nevzít za vzor třeba Eclair.
Lidstvo se už dávno rozšířilo po celém vesmíru. Mezigalaktické cestování je denně v kurzu a s ním přichází i mezigalaktick zločin. Vesmírným policajtem se stal G.O.T.T- galaktická organizace trhů a tarifů. V jejímž cele stojí tvrdá a spravedlivá Eclipse, bohužel její ruce jsou mnohdy svázané zabedněnou vládou, kterou tajně ovládají Nowlesané- čistokrevní potomci matky Země.
Obě dívky patří k tzv. ES agentkám, oddělění jejíž členové mají určitou moc, k níž patří i schopnost přenášet svou duši do jiných těl.
Eclaier je 16 letá dívka a Lumier může být sotva 12. Obě pracují na recepci, ale zároveň se vydávají na mise, které mají mnohdy zachránit i celé světy. Starší z dívek je dost najivní a citliá osoba, její zbraní je rtěnka, kterou vždy napíše své jméno a bičem jenž z písmen vznikne uzemní protivníky. Její smysl pro humor je někdy až k popukání a jak říká Lumier nedokáže se chovat jako dáma. Mladší dívka je spíše rozvážná a učená miluje dobré víno(skutečně jí je 12) a dokáže svůj mozek napojit na počítač a ovládat elektronické hračky.
Eclaier se začínají zdávat ošklivé sny, psotupem času zjistí že to je její ne příliš hezká minulost kdy si nebrala servítky a sháněla lidské skalpy jako kuličky. Nakonec zjistí že za tím jak se chovala stojí G.O.T.T., který jí nechal vymazat vzpomínky. No tak se s Lumier rozhodne udělat ze své mateřské firmy kůlničku na dřívy, ale něco se zvrtne. Zabijí je. Další dvě členky Es Alv a Dvergr se začnou vydávat za ně a nehrají za stranu dobra, a v tu se objeví obě naše hrdinky a vše se obrátí k dobrému.
Es členové Eoin a Aoh
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama