Karin

1. ledna 2011 v 20:54 | Xandra |  Anime :-p

Karin

česky: Karin
hlavní hrdina: Karin a Kenta
počet epizod: 24 dílů
žánr: školní, funny, upírské
Moje hodnocení: 4 body( miminálně 1 bod maximálně 10 bodů)

Plíží se nocí zaslechnete lehký šelest a než stihnete utéct... jeho oči, dvě zářící světýlka zpoza kápě, pak jen cítíte lehké kousnuí na krku a...

Tak o tom tohle anime rozhodně není. Karin je naprosto normální upírka s normální správnácky upírskou rodinnkou. Taťka který by ji z lásky nechal zamčenou doma, mamčca jí pořád mlátí papučí, starší bratr Ren by jí nejradši vymixoval mozek z hlavy a mladší sestra Anju by chtěla navždy zůstat pod jejímy křídly.

Karin ale není jen tak ledajaká upírka ona je divná. Místo toho aby jako každý normální správný upír lidem krev sála, ona jim krev dává, jenže ještě častěji se jí stává, že když je ve stresu ppostě jí vybuchne nos a kolem ní je krve že by se za to nemuseli stydět ani oběti hrdelní vraždy.
No protože jí nevadí světlo tak normálně chodí do školy a tam jednoho dne potká Kenta. Nejdřív jí z něho vybuchuje nos, ale pak se spřátelí a nakonec se to přerodí v takovou tu lásku.
Je tu hodně zajímavých scén třeba Karinina babča, bláznivý lovci upírů, kluk co tvrdí že Karin je jeho dívka snů a dolízá za ní jak žížala za zemí a spol.
Nejvíc pobaví jak se Anju vzdá svého upířího dětství a tím i svého nejlepšího přítele(kouzly oživlého plyšáka) aby byla Karin s Kentem šťastná. Ren naopak Kenta překecá ať pustí Karin k vodě, že jí bude líp s rodinou, no co vy na too.

Ke konci je tam ale hodně krve takže slabší povahy by to nemuseli snést, nejvíc mě ale naštvalo že i když jsem se v předposledním díle dočkala čtyřnásobné vraždy(KONEČNĚ!!) pak ti chytráci museli v psoledním díle ožít( ty filmové recepty na nesmrtelnost a dobré konce už mě lezou krkem)
Jinak to bylo hhezké anime k pobavení tak si ho užijte. JÁ to bouhužel viděla s blbým zvukem takže to jim minimálně eden bod strhlo.

P.S- ta recenze byla původně o hodně lepší ale ten ***** komp se sekl a neuložilo se to a tak se musíte spokojit s tímto.
Menší nehoda(vybuchl jí nos)

Chibi Vampire Anju
Anju a její best friend

Ren da man
Ren sbalí každou holku

Granny Vampire Elda
Karinina babča


Big Sister preview
Karin a Anju

Víš Kento já no jsem upír.

Karin and Ren preview
Karin a Ren

nakonec šťastný konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama