Kare Kano

1. ledna 2011 v 21:02 | Xandra |  Anime na slabší chvilky :-D
Kare Kano

česky: On a Ona
hlavní hrdina:Arima a Yukino
počet epizod: 24 dílů
žánr: školní, ROMANTIC,
Moje hodnocení: 7 bodů( miminálně 1 bod maximálně 10 bodů)

Vždy když vidím jen obrázek z tohoto anime dostanu strašně hnusnou chuť se učit.(Hrůza co.) Neodkážu si pomoci ale při tomto sentimentálním školním anime o dvou zamilovaných se moje černá duše metalistky rozplývá a kamenné srdce roztává.( Blbá puberta). Kravina vím, ale neříkejte že by to nebylo hezké se tak pitomě zamilovat. Najít někoho kdo vám rozumí, kdo vás má rád zvláště pro vaše chyby. Dokonce mě to skoro rozbrečelo. Sice mě VYTOČILO že jsem to celé před rokem viděla s čínskými titulkami( já jsem fakt blbec), ale když jsem to konečně našla v anglině tak jsem některé díly nemohla naprosto najít!!!
Je to nakreslené na mě docela ostře, ale hudba je tam úžasná, zvlášť to při zpomalených scénách, nebo jak se něco stane a to musíte vidět. Nevím jestli je to pozdní hodinou, smutkem z blížícího se konce prázdnin nebo prostě tím příběhem, ale naprosto mě to dostalo.

Celé je to vlastně o Yukino Miyazawa a Soichirovi Arima. Yukino chce být nejlepší tak se snaží ze všech sil studuje, jako o život, obléká se hezky a hraje si na perfektní holčičku. Jenže není nejlepší je až na druhém místě( vždy na druhém místě to už jsem jednou v anime slyšela), proto s Arimem bojuje. Jendou se jí ale mladík přizná že ji miluje....
Yukino je ve škole možná perfektní, ale doma už taková není, doma dá spíš na pohodlí a tak se stane že jendou jí Arima navštíví a ona nevypadá jako princeznička. Arima ji začne vydírat že odhalí její pravou tvář když mu nebude pomáhat. Tak tedy souhlasí.
Už toho má dost, odkáže ho do patřičných mezích a chce odejít, ale Arima jí chytne za rameno a zeptá se.,, Proč jste tak naštvaná slečno Miyazawa." No ona chce aby jí pustil, ale znáte kluky nechce, tak mu jednoduše vrazí pořádnou facku a rozběhne se chodbou pryč, když tak utíká a přemýšlí o tom co udělala, náhle zaslechne ozvěnu kroků které nepatří jí. TEN CVOK ZA NÍ UTÍKÁ. Stejně si pak vyznají lásku.
Je to prostě krásné anime s několika vsuvkama příběhu kamarádi Yukini. Docela jsem hleděla když Arima odjel na mistrovství v kendu a když s evrátil zdálo se že se jejich vztah rozpadne ale nakonec se o mnoho víc upevnil.
Kare Kano Wallpapers

Happy romance Ahoy!

Kare Kano


His and Her Circumstances A.K.A. Kare Kano


A comedic moment in His and Her Circumstances
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama