Jigoku Shoujo

1. ledna 2011 v 20:15 | Xandra |  Anime :-p

Jigoku Shoujo 26 dílů

česky: Pekelná dívka
hlavní hrdina: Ai Emma
počet epizod: 26
žánr:blbustuální
Moje hodnocení: 3 body( minimální počet 1bod maximální počet 10)


Hej lidi Dívka z pekla je docela zajímavý anime. Hlavní myšlenku měli vážně promakanou, kdyby nad tím trochu popřemýšlely mohlo to být dokonalé. Jenže oni ne. Oni to dokázali tak popopooopo..... že to ani na Olympu nešlo.
Dívka z pekla její díly na sebe vcelku nesouvisí, pardon tedy souvisí. Nemusím popisovat všechny díly stačí jeden. Člověk( kluk, holka, muž, žena.....) s nějakým velmi velmi dojemným zážitkem( žena ho podváděla, zabila jí koťata, .........atd.) No tak ten dotyčný člověk se dozví o tajemné stránce, na kterou když o půlnoci napíšeš jméno svého protivníka, pomstíš se.
No odešleš chvíli se nic neděje, pak ti zazvoní Smska, zjeví se pobledlá černovláska v divným kimonu, dá ti slaměnou panenku a kecá dojemný kidy o tom že když zatáhneš za šňůrku pošleš dotyčného do pekla, ale pozor, až umře tvá duše nespočine v pokoji, ale bude bloudit peklem. No po chvilce váhání se nakonec dotyčný člověk rozhodne zatáhnout za ten červený provázek. ,, Tvá pomsta bude vykonána." nebo tak nějak se ozve.
Bledá černovláska, si navlkékne slušivý kimono, z jehož barev vám oční bulvy dávají výpověď a se svými třemi pomocníky se vydává potrestat dotyčného tyrana.
Jo ještě tam zasahuje jeden chlápek novinář se svou maličkou dcerou, která z nějakého záhadného důvodu, občas vidí to co si ta bledule myslí, no nic tahle recenze není nic moc, ale lepší než nic :)


Jigoku Shoujo Futakomori

Ta holka se jmenuje Ai Emma a je stará 400 let. Jako malá byla vyvolena jako oběť pro jakéhosi boha,( myslím aby se zlepšila úroda nebo co). Jeden její kamarád za ní docházel( pouze si povídali) a nosil jí jídlo. Jendou ho ale našli vesničané a donutili chlapce, aby Ai pohřbil zaživa. Dívka od té chvíle přežívá jen se svou pomstou.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama