Já a jenom já

1. ledna 2011 v 18:50 | Kimi |  Slabší chvilky :-D
Jmenuji se Kimi Redemptio...
Je mi devatenáct let.
Pocházím z bílého domku na kraji vesnice Latebra. Vlastně bydlíme skoro kilometr od vesnice. Žijeme dost na samotě, ale mám to tam ráda. Hned za domem je hustý les končící na úpatí skal. Tady si s bratry dost často hráváme. Tedy hrávali jsme si. Ai je nejstarší, teď mu je dvacetšest, už dlouho se doma neukázal, docela mi chybí. Stýská se mi a chtěla bych ho mít zpátky. Pak mám Angelose, je od Aiho skoro o dva roky mladší. Škarohlíd můj jeden milovanej, jenže se o nás moc nestará. Miluje svou práci ale jeho city k rodině jsou chladné. Mrzí mě to. Pamatuji si jaký býval mladý, ale teď.. je mi smutno jen co na to pomyslím.
Nakonec tu je Leon je jen o rok starší než já. Věčně je ve vesnici a běhá za děvčaty,věčně vysedává v kině... nechápu ho. Je takový do větru....občas mám o něj strach, ale je to jeho život a za další hádky s ním mi to nestojí..
Nakonec jsem tu já. Neumím moc dobře popisovat a už vůbec ne sama sebe. Mám třeba ráda naše koně, máme dva, tmavého hřebce Eos a hnědou klisnu Umbru. Miluju je. Strašně ráda na nich jezdím, nebo je jen tak pouštím do výběhu zatímco jsem na zahrádce a pěstuju o své kytky. Mám dokonce i skleník, kde mám různé bylinky a tak. Když je venku zlé počasí a já se cítím sama. Sednu si do stáje za nima a pustím si na notasu nějaké anime. Ráda se na to dívám. Nejvíc na fantasy. Je to takové zajímavé, tak podobné normálnímu životu a přesto odlišné. A protože je můj život dost nudný zkouknu jich hodně....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama