Full moon wo Sagashite

1. ledna 2011 v 22:21 | Xandra |  Anime na slabší chvilky :-D

Full moon wo Sagashite


hlavní hrdinka: Kouyama Mitsuki a dva shinigami Meroko a Takuto
počet epizod: 52
druh: anime
žánr: odpočinkové, hudební, až přehnaně sladké
Moje hodnocení: 4 bodů ( minimální počet 1bod maximální počet 10)

Mitsuki je sirotek a bydlí u své jediné žijící příbuzné, babičky. Jenže ta je trochu staromodni a nemá svou vnučku ráda za a) nevzešla z manželského lože za b) strašně jí připomíná její dceru.
Mitsuki tedy bydlí v nejzazší části domu a s babčou se setkává jen u jídla a při návštěvách lékaře. Mitsuki má totiž ošklivou nemoc krku a musí se podrobit operaci.
Zrovna se vzpamatovává z této hrozné zprávy když jí do pokoje skrz stěnu vlezou dvě postavy. Takuto a Meroko dva bohové smrti, kteří Mitsuki oznámí že pokud nepůjde na operaci zbývá jí rok života, ale pokud půjde už nebude pravděpodobně nikdy mluvit.
Mitsuki se tedy rozhodne pokud má zemřít bude užívat každou chvíli a to co z celého srdce touží, to co chce nejvíc je zpívat.
Tatsuki se jí rozhodne pomoci a lehkým kouzle jí ze 14 leté hnědovlásky promění na 16letou blondýnu. Myslí si že Mitsuki selže, ale opak je pravdou dívka zdědila po svých rodičích hudební talent a její hlas je jako hlas anděla.
Pomineme-li pár vedlejších odboček v dějové linii dopadne to asi takhle. Mitsuki se ujme stane se japonským pěveckým idolem a každý její písně miluje pozná hodně kamarádů a dokonce jí její babička pustí do svého srdce atu nastává ošidná doba. Rok uplynul a Mitsuki musí na operaci veřejností se šíří otázka.
Kam se poděla Full Moon záhadná blonďatá zpěvačka.

A můj názor? Anime se mi líbilo, sice bylo docela dlouhé a některé části se napínali až přehnaně ale písně byli dobré( i když sladké) a hlavní děj se tady dal :-DMmitsuki, Merko, TakutoTatsuko s Meroko


Meroko jako Full Moon


Full Moon a Tatsuko


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama