Fruits basket

1. ledna 2011 v 20:43 | Xandra |  Anime na slabší chvilky :-D

Fruits Basket
česky: Košík Ovoce
hlavní hrdina: Honda Tohru a taky trochu i Sohma Yuki a Sohma Kyo
počet epizod: 26
žánr: školní, romantický
Moje hodnocení: 6 bodů( minimální počet 1bod maximální počet 10)

Nazdar jsem malá bláznivá holka, sirotek. Je mi šestnáct a jmenuji se Honda Tohru Žila jsem s mámou, táta to zabalil už když jsem byla malá, onemocněl, nebo tak nějak, nepamatuji si to. Mamča to zabalila při autonehodě, je to jen pár měsíců, přesto neklesám na duchu. Jak říkala, nikdy se nevzdávej. Měla jsem hodně hodných příbuzných, vybrala jsem si že budu žít se svým dědečkem, otec mého otce. Jenže dům šel do rekonstrukce a děda šel bydlet ke svým příbuzným, nechtěla jsem zameškat školu a tak mi dovolil abych zůstala ve městě u svých kamarádů. Jenže co kam jít. Nějak jsem se nezmínila že jedna má malý byt a druhá zas velkou rodinu. Jsme ale přece vynalézavá holka.
Je to už týden. Týden co bydlím ve stanu pod hvězdami. Trochu cvokhaus, ale co naděláš. To se tak jednou vracím ze své brigády, rychle skočím do stanu pro ručník pozdravím mámu( tedy vlastně jen její obrázek) a chci jít k nedalekému potoku, ale když se tak soukám ven. Na koho nenarazím. Venku stojí Yuri Sohma, nejbáječnější a nejoblíbenější kluk ze třídy, spolu se svým bratránkem Shigurem.
Vzali mě k sobě domů, a mezitím co se Shigure dusil smíchy Yuri vyslechl můj příběh o mém dočasném útočišti. Nakonec se to vyvrbilo tak, že mě u sebe nechali, za odměnu jsm jim měla pomáhat doma( ti maníci snad neznají pojem úklid.) Hned první den mě překvapil další mladík Kyo, zrzek s výbušnou povahou, který je zároveň nesmělý a nesnáší Yuriho. No chtěli se prát a to jsem nemohla dopustit. Stoupla jsem si mezi ně abych jim v pranici zabránila. Jenže jak jsem se jich dotkla ozvalo se takové ponk a všude byl dým a naráz. V ruce jsem držela zrzavou kočku. Nakonec se to seběhlo tak že přede mnou stál černý pes, zrzavá kočka a šedá krysa. COŽE! Lidi- zvířata, tak to je na mě moc.
Žiji tady v tomhle hezkém domě s třemi podivnými mladíky, kteří vždy když se jich dotknu promění se ve zvířata. To je prokletí Sohma rodiny. Její členové se při dotyku člověka opačného pohlaví mění v jedno z dvanácti zvířat čínského kalendáře plus k nim patří i kočka. Je to trochu blázinec ale líbí se mi tu, je to jako bych zase měla rodinu. Občas se nám stávají jisté problémy. Třeba návštěva rodinného lékaře který je taky Sohma. Třeba taky když jsem se měla zase nastěhovat k dědečkovy, ale nedokázala jsem ty tři opustit a tak jsem tam zůstala. Třeba rádoby Kyova přítelkyně( tedy manželka). Nebo bláznivý Yukiho bratr. Třeba když se mi holky z Yukiho fanklubu snažili zkřížit cestu. Všechno to jsou milé příhody. Vše je hezké až moc hezké. Pak to přišlo, setkání s ním. S Mistrem. To kvůli němu jsem zjistila že je Kyo, co vlastně je. Už ne ta milá zrzavá kočička, ale nevím co to vlastně je. Mám ho ráda mám ho ráda a chci abyjsme byli spolu, jeho prokletí mi nevadí.Tohru a ta malá věc v její ruce je Yuri.Navždy ať jsi co jsi mi tři budeme přátelé.Omlouvám se.-TohruStaří přátelé:)


Kyo výbušná, ale milá povaha.
Akira- blázen ale mile šílenej


Hatsuharu Sohma


YukiSohma family


Rin
Funny ColdHatori


Lehce trapas.Shigure
Ritsu- bacha to není holka ale kluk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama