Devil May Cry

1. ledna 2011 v 20:03 | Xandra |  Anim pro Xandru
Devil May Cry

česky: I ďábel pláče
hlavní hrdina:Dante
počet epizod: 12
žánr: dark fanatasy
Moje hodnocení: 6 bodů( minimální počet 1bod maximální počet 10)


Tohle anime se mi docela líbilo. Obraz je skvělý, ale úvodní píseň hrozná. Navíc jsem někde zaslechla že to prý je i videohra.

Jednotlivé díly na sebe nesouvisí, mimo zabíjení démonů a hádání se s tou mini-blondýnkou. Dante je lovec démonů a mimoto vede i podnik Devil May Cry( za celých dvanáct dílů jsem v té hospodě neviděla žádného pijana.)
Dante je feťák, to by jste měli vědět, naprosto totiž ujíždí na jahodovém poháru a pizze. Nic jiného ani nejí.
Celou dobu spolupracuje s jednou malou holkou která mu neustále opakuje že je idiot, ta holka je skoro sirotek. Furt hledá svou matku, a říkají jí Petie. V jedenáctém díle se ukáže že zas takový sirotek není, najde svoji matku,
Ke konci je takový makový pokus o zápletku a skoro se jim to povedlo. Sice se mi líbilo že Danteho tak trochu ukřižovali a potom jak vstal z mrtvých a zastřelil všechny kolem sebe, ale jinak s emi to zdálo trochu ubohé.
Zdálo se mi to jako tuctové anime, žádný zajímavý děj, který by rval srdce žádná zápletka, která by vám namáhala mozek. Sice obvykle pěji chválu i na nejlepší kravinu, ale to že dnes nemám náladu neznamená že to ovlivní můj úsudek. Viděla jsem i lepší anime.

Dante


Miss Lady from Devil May Cry 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama