D.I.C.E.

1. ledna 2011 v 19:57 | Xandra |  Anim pro Xandru
D.I.C.E
česky: ????
hlavní hrdina: Jet
počet epizod:?
žánr: sci-fi
Moje hodnocení: 9 bodů( minimální počet 1bod maximální počet 10)Hej lidi, ale fakt mě dostalo že tohle anime lze najít stejně snadno jak mamuta. A při tom je tak úžasné, fajn vím, že děj je trochu fádní a je to pro malé děcka, ale tohle bylo první anime, které jsem kdy viděla a dalo by se říct že i díky němu jsem takový cvok do anime, protože mě nakoplo. Bohužel jsem tohle anime našla pouze když ho dávali na Animaxu, takže pokud jste ho anlši i jinde DEJTE MI VĚDĚT moc prosím.:)

DICE je organizace, která zajišťuje ve vesmíru bezpečnost(něco jako policie). My se soustředíme na hezkou zelenou vesmírnou loď ve tvaru pyramidy na které vládne posádka 99.
Převážně, tedy spíše všichni jsou tam děti a jejich kapitán má sice zelený vlasy ale kdyby mě někam pozval tak bych si s ním vyšla:). Dalo by se říct že hlavní hrdina je Jet, takový šílený červenovlasý kluk se smyslem pro čest který má na rukou dva žluté kameny.
Ze začátku je to jenom o misích, každý díl má jednu misi. To se setkáme s otravnými B-DICE, jenž napodobují skutečné DICE a jsou takovou směšnou zápornou složkou, vždy totiž odejdou s ostudou. Poté se tam začne vyskytovat záhadný Modrý rytíř. Je to taková ta neutrální složka. Není zlý, avšak a s těmi dobráky taky nechce mít nic společného. Jet nemá Modrého rytíře už od začátku rád, protože mu na něm něco nesedí.

Dalo by se říct že to má dvě série. V té druhé se Jet s přáteli dostává do nekonečného vesmíru, ve němž vládne Nesmrtelný vládce. Zde nikdo nestárne a všichni jsou šťastní. Záporný element- zdivočelé moduly, proti nim bojuje jednotka Nesmrtelného vládce. Jet a kámoši jim chtějí pomoct, nebo se jim spíše vždy připletou do cesty. Pak už si to moc nepamatuji. Vím že se nějak vyvrbilo, že se z Modrého rytíře v vyvrbil Jetův dávno oplakaný bratr, z Jeta se stal dávný vyvolený modulů a svedli vítěznou bitvu proti Nesmrtelnému vládci. Pokud to chcete vědět přesno musíte skouknout film :)

DICE_jet.jpg D. I. C. E. image by jon2guevarraIMG_2313.jpg jet dice image by yuki_vao
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama