Ashizure Baby

1. ledna 2011 v 19:07 | Xandra |  Anime na slabší chvilky :-D
Aishiteruze Baby-26 dílů

česky: ??? dítě
hlavní hrdina:Yuzuyo a Kippeo
počet epizod: 26
žánr: pro děcka a nebo opravdové šílence
Moje hodnocení: 2 body( minimální počet 1bod maximální počet 10)

Tohle jsem viděla s japonským dabingem a anglickými titulky, takže za obsah neručím životem.:) Jelikož jsem to nevydržela psychicky a musela jsem to přepnou, protože nemám moc ráda malý děcka a to tam pochodovalo furt. Vyrozuměla jsem však že to má asi 26 dílů.

No takže je jeden kluk Kippeo, prostě úchyl pořád se válí po holkách, nezodpovědný až hrůza, učitelé z něj mají smrt. Jenže jednoho dne tomu všemu nastane přítrž.
Malou Yuzuyo z neznámého důvodu opustí matka(asi se psychicky sesypala ze smrti manžela). No a co s tou malou. Kopli ji k nejbližším příbuzným. Jenže co s ní, kdo se o ni bude starat? Tak rodinu Katakura nenapadla lepší věc, než-li hodit Yuzuyo na krk nezodpovědnému středoškolákovi Kippeovi.
Ze začátku mu to není moc po chuti, ale odpovědnost vezme za své a on se do děvčátka zamiluje láskou otce k dceři, nedá na ni dopustit a kdo by jeho malé ublížil tak by uviděl tanec. Jendovo dne se však zjeví Yuzuyna matka a tajně svou dceru pozoruje. Kippeo ji nachytá, ale žena ho poprosí ať se o její dceru ještě nějaký čas postará, jelikož si potřebuje pročistit hlavu po smrti manžela. Jednou svou dceru uhodila a bojí se na ni podívat, aby jí to ta malá nevyčítala (nebo tak něco). Taky ho poprosila, aby její dceři neříkal, že tam byla. Kippeo je šokován, ale souhlasí a dál jsem to už neviděla.

Nevím tohle anime mě moc nezaujalo. Ta holka tam furt poletovala a brečela, nezdálo se mi že to má nějaký vážný děj, jen taková odpočinková záležitost.

Obraz není moc hezký já to viděla trochu zrnitě a titulky taky trochu víc pokulhávali.

Postavy:

¨
Image

Yuzuru- uřvané otravné děcko, ale občas vás zahřeje svou dětskou nevinností a vlídným úsměvem


Aishiteruze Baby wallpaper
Kokoro- holka co si hraje na neviňátko, tajně miluje Kippea a nakonec se asi dají i dohromady

aishiteruzea
Kippeo: snaží se sbalit každou holku a většinou se mu to i daří

Další obr:


Aishiteruze Baby Pictures


Aishiteruze Baby
590129323
aishiteruze_baby_11

2244430755_1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama