Angels Feather

1. ledna 2011 v 19:44 | Nima |  Anime přesně pro Nimu
Angels Feather


česky: Peří anděla
hlavní hrdina:Hamura Shou
počet epizod: OVA(2 díly)
žánr: fantasy
Moje hodnocení: 2 body( minimální počet 1bod maximální počet 10)

Hej tak tohle naime sem fakt nepobrala, nebo mě spíš pekelně naštvalo, už to začalo být zajímavé a pak, pak jsem nenašla čtvrtý díl a byl s ním amen.
Upozornění tohle je lehké shonen anime

Je to o nějakém klukovi, jehož straší mitágy jeho minulosti. Hřejivý pocit a laskavost přítomnosti jistého člověka, který ve vašich vzpomínkách již neexistuje.

Hamura Shou přišel do nové školy( pozor změna:)) Je to cvok co si zakládá na cti. Hamura je prostě divný, potká na škole jednoho kluka jménem Kai a nenapadne ho začít blábolit nic lepšího než že je jeho bratr- dvojče.(asi proto že měli stejný vlasy). Samozřejmě že ho Kai poslal do háje.
Přiznám se je to trochu fantazi a je to dávno co sem to viděla ale pamatuji si nějaký souboj. Klukom narostou křídla, rozhovor v ředitelně a pronásledování Kaie(zmínila sem se že se dal k záporňákům, asi ne")
Samozřejmě že je tam ještě jeden boj, dopadlo to nerozhodně. Myslím tedy

Pravdu tu ji máte. Bylo to super, ale NEDOKONČENÝ, tedy mně se alespoň zdálo. Nebo jsem tedy určitě nepobrala kdo vyhrál ten závěrečný boj. Jinak se na to koukněte, ale nečekejte že to moc pochopíte. A myslím že je to dost shounen už od pohledu hmmm nice :-D
(700x560, 288Kb)
(425x318, 64Kb)D'awwwww 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama